Rekrutacja na program Erasmus+ 2019-2020.

Zapraszam do zapoznania się z informacjami dotyczącymi rekrutacji na wyjazdy w ramach mobilności programu Erasmus+ w roku 2019-2020.

Studenci, którzy znajdują się w trudnej sytuacji materialnej i pobierają w bieżącym roku akademickim stypendium socjalne mogą ubiegać się o dodatkowe dofinansowanie wyjazdu. Dodatkowe dofinansowanie przysługuje też studentom o orzeczonym stopniu niepełnosprawności.

W bieżącym roku akademickim nastąpiły zmiany dotyczące wyjazdów na praktyki.

Innowacje w przemyśle

Uruchomiona została procedura zgłaszania uczestnictwa w Konkursie dla studentów INNOWACJE w PRZEMYŚLE Katowice 2019.

Udział w konkursie jest bezpłatny. 

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody pieniężne. Prosimy o dostarczenie prac konkursowych do dnia 31 lipca 2019 r. Wręczenie nagród przyznanych przez Kapitułę Konkursu nastąpi podczas XVII edycji Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego KATOWICE 2019 oraz Targów EkoSpalanie & EkoTechnologie KATOWICE 2019  w dniu 12 września 2019 r. o godzinie 11.00 w sali audytoryjnej Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy

Konkurs na pracę dyplomową

Zapraszamy do zapoznania się z konkursem na najlepszą pracę inżynierską lub magisterską na temat domów pasywnych projektowanych w oparciu o polskie technologie i produkty.

Konkurs

Regulamin

Młody Naukowiec

Zapraszamy  Państwa do wzięcia udziału w Konferencji Interdyscyplinarnej on-line pt: "Młody Naukowiec Część V - Nauki Interdyscyplinarne", która odbędzie się 04-05.04.2019 r.


Przebieg konferencji w tak innowacyjny sposób umożliwi Państwu zaoszczędzenie czasu, który w chwili obecnej jest niezwykle cenny, a jednocześnie pozwoli Państwu na poszerzenie wiedzy z różnych dziedzin nauki w domowym zaciszu. Wyrażamy przekonanie, że organizowana Konferencja będzie dobrą okazją do dyskusji, a także wymiany poglądów dotyczących poruszanych tematów badań.

Zaproszenie na konferencję

Formularz zgłoszeniowy

Copyright 2013 (C) Wydział Inżynierii Środowiska, Politechnika Warszawska
Free Joomla Theme by Hostgator