Inne programy

19 EPF Flyer Summer School

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoły letniej organizowanej przez EPF.


AAU Summer School 2015

University of Aalborg organizuje Szkołę letnią w okresie od 20 lipca do 7 sierpnia. W ramach zajęć poruszane będą następujące zagadnienia:

Bliższe informacje na stronie http://summerschool.aau.dk


Studia i praktyki na Tajwanie

W listopadzie 2014 zostało podpisane porozumienie pomiędzy Tajwanem a Polską, na podstawie którego możliwe jest ubieganie się studentów o wyjazd na Tajwan. Bliższych informacji udziela Taipei Economic and Cultural Office.


European-funding-guide.eu: platforma dobierająca stypendia dla studentów

www.european-funding-guide.eu funkcjonuje w oparciu o algorytm dopasowujący wyświetlający jedynie te stypendia, granty, nagrody oraz premie, które rzeczywiście spełniają kryteria określone w profilu ucznia. 12 tysięcy programów obejmuje szerokie spektrum zagadnień, w których wsparcie finansowe może się dla uczniów okazać niezbędne - od kosztów życia codziennego, poprzez opłaty za naukę i staże, na dodatkowych kosztach związanych z uczeniem się za granicą, nauką języka oraz opłatami związanymi z projektami naukowymi.

Zapraszamy do zapoznania się z bliższymi informacjami w formie plakatu oraz ulotki.


Wienerberger Sustainable Building Academy (WiSBA) ogłasza kolejną edycje programu skierowaną do studentów architektury, budownictwa i inżynierii środowiska.

Zapraszamy do wzięcia udziału w programie.

Dodatkowe informacje

http://wisba.wienerberger.com/


Ambasada Australii ogłosiła program stypendialny Master of Integrated Water Management. Bliższe informacje o programie dostępne pod adresem:

http://www.watercentre.org/education/programs/scholarships/iwc-scholarships/#minimum-eligibility-requirements

Aplikacje można składać do 1 sierpnia.

Copyright 2013 (C) Wydział Inżynierii Środowiska, Politechnika Warszawska
Free Joomla Theme by Hostgator