Informacje dla kandydatów

Stacjonarne studia I stopnia prowadzone są na kierunkach Inżynieria Środowiska, Ochrona Środowiska oraz Environmental Engineering (studia w j. angielskim). Studia te trwają 8 semestrów i kończą się uzyskaniem tytułu zawodowego inżyniera. Po ich ukończeniu absolwent może podjąć studia II stopnia (magisterskie) kończące się uzyskaniem dyplomu magistra.

Informacje na temat kierunku Ochrona Środowiska znajdują się na stronie http://os.is.pw.edu.pl

Aktualne informacje o warunkach, jakie muszą spełniać kandydaci na studia stacjonarne I stopnia, podawane są na serwerze uczelnianym, w dziale Kandydaci.

Stacjonarne studia II stopnia prowadzone są na kierunkach Inżynieria Środowiska, Ochrona Środowiska oraz Environmental Engineering (studia w j. angielskim). Studia trwają 3 semestry (1,5 roku) i kończą się uzyskaniem dyplomu magistra inżyniera.

Aktualne informacje na temat warunków, jakie muszą spełnić kandydaci na studia stacjonarne II stopnia publikowane są na stronie głównej Uczelni, w dziale Kandydaci. Szczegółowe informacje na temat rekrutacji na studia II stopnia wraz z aktualnym wykazem niezbędnych dokumentów opublikowany zostanie również na stronie internetowej Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska przed rozpoczęciem rekrutacji w danym roku akademickim.

Zgłoszenia

Zgłoszenia od kandydatów na studia I i II stopnia są przyjmowane tylko drogą internetową, przez stronę główną Politechniki Warszawskiej: http://www.pw.edu.pl/Kandydaci.

Po wypełnieniu i przesłaniu zgłoszenia kandydat otrzymuje swój numer identyfikacyjny oraz indywidualny numer konta dla wniesienia opłaty rekrutacyjnej. Dla kandydata zakładana jest jego strona, do której ma stały dostęp, może na niej dokonywać poprawek oraz otrzymuje przez nią komunikaty.

 

Biuro ds. Przyjęć na Studia

Sekretariat Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej
pl. Politechniki 1, pok. 66
tel. 022-629-60-70, 022-234-7412
fax. 022-234-7429
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Copyright 2013 (C) Wydział Inżynierii Środowiska, Politechnika Warszawska
Free Joomla Theme by Hostgator