Informacje/Szkolenia

 

Przysposobienie Biblioteczne w roku akademickim 2017/2018 dla studentów I roku stopnia pierwszego będzie prowadzone w trybie nauczania na odległość.
Kurs e-learningowy dla naszego Wydziału będzie realizowany na Platformie Edukacyjnej Politechniki Warszawskiej w dniach: 24.10 - 26.10.2017
Szkolenie jest obowiązkowe. Każdy uczestnik kursu musi samodzielnie zalogować się na platformie według poniższej instrukcji:

 

  1. Studenci Politechniki Warszawskiej logują się na Platformę Edukacyjną Politechniki Warszawskiej z wykorzystaniem kont USOS.
  2. Wybierz "Zaloguj się" (w prawym górnym rogu ekranu)
  3. Kliknij „Logowanie z wykorzystaniem kont ogólnopolitechnicznych USOS…”
  4. Wprowadź swój login: numer PESEL lub adres email podany przy rekrutacji (bądź identyfikator uzyskany w dziekanacie właściwego wydziału w przypadku cudzoziemców i osób nie posiadających numeru PESEL)
  5. Wprowadź swoje hasło: hasło z systemu Rekrutacja PW (dla studentów I semestru studiów I stopnia PW)
    Uwaga!
    Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła, spróbuj odzyskać je samodzielnie, wykonując procedurę odzyskiwania w aplikacji dostępnej pod adresem (link resetowania hasła). W przypadku braku wystarczających danych w systemie, bądź braku możliwości samodzielnego odzyskania hasła, należy zgłosić się do Dziekanatu Swojego Wydziału.
  6. Wszelkie uwagi i problemy proszę zgłaszać pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 


 

 

Korzystanie z Biblioteki możliwe jest wyłącznie na podstawie legitymacji studenckiej lub karty bibliotecznej. Od 2008 roku w Bibliotece czynna jest Pracownia Komputerowa z dostępem do internetu, z której korzystać mogą studenci od III roku studiów oraz pracownicy naszego Wydziału. Warunki korzystania z Pracowni określa oddzielny regulamin. Pomieszczenia biblioteczne, w tym czytelnia, objęte są zasięgiem sieci bezprzewodowej.

 

 

 

 

Konta umożliwiające dostęp do oprogramowania Microsoft zakładane są w godz.:


Poniedziałek - czwartek: 14.00 - 15.00
Piątek: 11.00 - 12.00

 

 

Zapraszamy do korzystania z serwisu Bibliotekarzy dziedzinowych BG PW

 

 

Copyright 2013 (C) Wydział Inżynierii Środowiska, Politechnika Warszawska
Free Joomla Theme by Hostgator