Biblioteka

 

 

Szanowni Państwo,
Drodzy Studenci,

W nawiązaniu do Zarządzenia Rektora PW nr 16/2020 z dnia 11.03.2020 w sprawie podjęcia w Politechnice Warszawskiej działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się koronawirusa (COVID-19) Biblioteka WIBHiIŚ PW będzie nieczynna w dniach 12 marca - 14 kwietnia.

Informujemy ponadto, że w tym okresie:
- terminy zwrotów wypożyczonych dokumentów bibliotecznych zostały przedłużone do 20 kwietnia,
- opłaty za przetrzymanie wypożyczonych dokumentów bibliotecznych w okresie od 11 marca do 14 kwietnia nie będą naliczane,

 ATTENTION

In connection with preventing COVID-19 spread among the WUT's community, the Rector of Warsaw University of Technology decided that the libraries are closed.*

Library of the Faculty of Building Services, Hydro and Environmental Engineering will be closed to readers from 12.03. - 14.04.2020.

We would also like to inform that during this period:
- returns for borrowed books will be automatically extended to 20.04.2020,
- no penalties will be charged for keeping books borrowed beyond from 12.03.to 14.04.2020.

*https://www.pw.edu.pl/engpw/News/Update

 


 

Szanowni Państwo,
W nawiązaniu do Zarządzenia nr 31/2018 Rektora PW z dnia 17 września 2018 w sprawie obowiązku uzyskania przez pracowników naukowych i naukowo-dydaktycznych Politechniki Warszawskiej identyfikatora ORCID jesteście Państwo zobowiązani do dnia 31 października 2018, do uzyskania (utworzenia) bezpłatnego alfanumerycznego kodu, identyfikatora Open Researcher and Contributor ID, który pozwala jednoznacznie identyfikować autorów prac naukowych. Po tym terminie do dnia 9 listopada 2018 Państwa ORCID ID zostanie przypisany do osobistych profili w Bazie Wiedzy Politechniki Warszawskiej.
Jednocześnie jeżeli byłyby problemy w samym procesie generowania ORCID ID służymy pomocą i wsparciem w osobie Krzysztofa Łabędy, który od 1 października w godzinach 10.00-15.00 będzie do Państwa dyspozycji.
Materiały instruktażowe dostępne na stronie: http://www.bg.pw.edu.pl/index.php/orcid

 


 

Korzystanie z zasobów Biblioteki możliwe jest wyłącznie na podstawie legitymacji studenckiej lub karty bibliotecznej.

Od 2008 roku w Bibliotece czynna jest Pracownia Komputerowa z dostępem do internetu,z której korzystać mogą studenci od III roku studiów oraz pracownicy naszego Wydziału.

 Warunki korzystania z Pracowni określa oddzielny regulamin.

 

Pomieszczenia biblioteczne, w tym czytelnia, objęte są zasięgiem sieci bezprzewodowej.

 

Regulamin udostępniania zbiorów Biblioteki Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej.

 

Polub nas i bądź na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami!!!

https://www.facebook.com/BibliotekaWIBHiIS/

ZAPRASZAMY!!!

 

 

Copyright 2013 (C) Wydział Inżynierii Środowiska, Politechnika Warszawska
Free Joomla Theme by Hostgator