Od teorii do praktyki

W imieniu Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej oraz firmy Geberit, zapraszamy Studentów specjalizujących się w dziedzinie techniki sanitarnej do udziału w 6 edycji konkursu na najlepsze prace dyplomowe "swissstandards.pl. Od teorii do praktyki". (www.odteoriidopraktyki.pl)

Wyróżnikiem konkursu jest możliwość skorzystania z konsultacji i wsparcia merytorycznego Partnera podczas pisania pracy. Autor najlepszej pracy wygra nagrodę finansową wysokości  5000 zł.

Konkurs przebiega dwuetapowo.

Aby wziąć w nim udział wystarczy do 30.11.2018 zgłosić temat planowanej pracy dyplomowej i krótki opis jej założeń na www.odteoriidopraktyki.pl/rejestracja.php

Konsultacje dla osób, które przeszły do II etapu odbywają się od grudnia 2018 do czerwca 2019 r.