Stypendium im. Adama i Haliny Stępkowskich

Zarząd Fundacji Politechniki Warszawskiej utworzył Fundusz Stypendialny im. Adam i Haliny Stępkowskich, którego celem jest wyróżnienie najzdolniejszych i najaktywniejszych studentów Politechniki Warszawskiej.

Stypendium jest dedykowane studentom ostatniego roku studiów inżynierskich i ostatniego roku studiów magisterskich. Kapituła Funduszu wyłoni trzech stypendystów. W roku akademickim 2016/2017 wysokość stypendium wynosi 20 000 zł.

Wzory wniosków i regulamin są dostępne w pok. 136.

Wnioski należy złożyć w pok. 136 do dnia 25 kwietnia włącznie.

Wnioskodawcy powinni:
- osiągać bardzo dobre wyniki w nauce
- posiadać znaczące osiągnięcia badawcze, innowacyjno-wdrożeniowe, kulturalne, sportowe lub inne,
- trudna sytuacja losowa lub materialna Wnioskodawców może być dodatkowym czynnikiem.

Spośród zebranych wniosków, Pan Dziekan WIBHiIŚ nominuje jedną Osobę, której wniosek zostanie przekazany Kapitule.