Stypendium European Funding Guide

Program stypendialny organizowany w ramach platformy internetowej European Funding Guide:

• Program stypendialny  skierowany jest do studentów, którzy efektywnie studiują, pomimo małego budżetu;
  • Każde stypendium składa się z 12-miesięcznego wsparcia w wysokości 1 300 złotych na miesiąc;
  • Przyznawanie stypendiów nie ma związku z ocenami, kierunkiem czy semestrem, na którym obecnie jest student;
  • zgłoszenie na bieżący rok  należy wysłać do 30.09.2017 r.

Więcej informacji na temat ww. programu mogą Państwo znaleźć pod adresem: https://www.mojekupony.pl/stypendium

European Funding Guide jest platformą internetową której celem jest pomoc studentom w znajdowaniu funduszy niezbędnych do ukończenia edukacji. Stanowi ona największy w Europie portal obejmujący ponad 12 tysięcy stypendiów, grantów, nagród oraz premii wartych łącznie ponad 27 miliardów euro. 300 z wymienionych rodzajów wsparcia finansowego zostało przeznaczonych na rzecz uczniów z Polski. Celem platformy internetowej jest pomoc studentom w znajdowaniu funduszy niezbędnych do ukończenia edukacji.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: www.european-funding-guide.eu