Ubezpiecznie NNW

Składkę roczną na ubezpieczenie NNW za rok akademicki 2019/2020 w wysokości 39 zł można wpłacać w pok. 136 od 04.11 do 28.11 br.

Firma ubezpieczająca – UNIQA TU S.A.

Ubezpieczenie NNW ma charakter dobrowolny.

Ubezpieczenie jest przeznaczone dla studentów studiów dziennych, zaocznych i wieczorowych, uczestników studiów doktoranckich i uczestników studiów podyplomowych.

Okres ubezpieczenia to 01.10.2010 - 30.09.2020. Obejmuje również okres wakacji, ferii zimowych, praktyk studenckich oraz prywatnie spędzanego czasu poza uczelnią na terenie Polski jak i za granicą.

Szczegóły...

Swissstandards.pl Od teorii do praktyki

W imieniu Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej oraz partnera konkursu - firmy GEBERIT, zapraszamy studentów kierunków związanych z techniką sanitarną do udziału w VII edycji konkursu na prace dyplomowe "Swissstandards.pl Od teorii do praktyki"

Czytaj więcej...

Badanie opinii na temat życia i studiowania w Warszawie

Urząd m.st. Warszawy rozpoczął badanie opinii studentek i studentów na temat życia i studiowania w Warszawie. Celem jest zebranie wiedzy jak studentki i studenci funkcjonują w mieście, czy angażują się w jego życie, jak korzystają z oferty miasta i uczelni, czego im brakuje i co chcieliby zmienić. Badanie zostało przygotowane we współpracy ze studentami zaangażowanymi w działalność Porozumienia Uczelni Warszawskich – organu zrzeszającego samorządy studenckie, w tym również Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej.

Czytaj więcej...

Rekrutacja na program Erasmus+ 2019-2020.

Zapraszam do zapoznania się z informacjami dotyczącymi rekrutacji na wyjazdy w ramach mobilności programu Erasmus+ w roku 2019-2020.

Studenci, którzy znajdują się w trudnej sytuacji materialnej i pobierają w bieżącym roku akademickim stypendium socjalne mogą ubiegać się o dodatkowe dofinansowanie wyjazdu. Dodatkowe dofinansowanie przysługuje też studentom o orzeczonym stopniu niepełnosprawności.

W bieżącym roku akademickim nastąpiły zmiany dotyczące wyjazdów na praktyki.

Copyright 2013 (C) Wydział Inżynierii Środowiska, Politechnika Warszawska
Free Joomla Theme by Hostgator