Zajęcia prowadzone zdalnie

Zapraszamy studentów do zapoznania się z listą zajęć prowadzonych zdalnie.

Ubezpiecznie NNW

Składkę roczną na ubezpieczenie NNW za rok akademicki 2019/2020 w wysokości 39 zł można wpłacać w pok. 136 od 04.11 do 28.11 br.

Firma ubezpieczająca – UNIQA TU S.A.

Ubezpieczenie NNW ma charakter dobrowolny.

Ubezpieczenie jest przeznaczone dla studentów studiów dziennych, zaocznych i wieczorowych, uczestników studiów doktoranckich i uczestników studiów podyplomowych.

Okres ubezpieczenia to 01.10.2010 - 30.09.2020. Obejmuje również okres wakacji, ferii zimowych, praktyk studenckich oraz prywatnie spędzanego czasu poza uczelnią na terenie Polski jak i za granicą.

Szczegóły...

Swissstandards.pl Od teorii do praktyki

W imieniu Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej oraz partnera konkursu - firmy GEBERIT, zapraszamy studentów kierunków związanych z techniką sanitarną do udziału w VII edycji konkursu na prace dyplomowe "Swissstandards.pl Od teorii do praktyki"

Czytaj więcej...

Badanie opinii na temat życia i studiowania w Warszawie

Urząd m.st. Warszawy rozpoczął badanie opinii studentek i studentów na temat życia i studiowania w Warszawie. Celem jest zebranie wiedzy jak studentki i studenci funkcjonują w mieście, czy angażują się w jego życie, jak korzystają z oferty miasta i uczelni, czego im brakuje i co chcieliby zmienić. Badanie zostało przygotowane we współpracy ze studentami zaangażowanymi w działalność Porozumienia Uczelni Warszawskich – organu zrzeszającego samorządy studenckie, w tym również Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej.

Czytaj więcej...

Copyright 2013 (C) Wydział Inżynierii Środowiska, Politechnika Warszawska
Free Joomla Theme by Hostgator