Konkurs Inżynierski EBEC Poland

Konkurs Inżynierski EBEC Poland (European BEST Engineering Compettion)  jest organizowany przez  6 grup lokalnych BEST-u (Board of European Students of Technology) działających przy wiodących polskich uczelniach technicznych.

Celem przedsięwzięcia jest wyłonienie studentów posiadających wszechstronną wiedzę inżynierską oraz praktyczne umiejętności z zakresu nauk technicznych, a zarazem potrafiących współpracować w grupie.

Czytaj więcej...

Nabór do Zespołu Pieśni i Tańca PW

Chcielibyście zaliczyć wf na swojej uczelni? Zastanawialiście się jak to jest śpiewać i tańczyć na scenie? A może występujecie od lat w rodzinnym mieście i szukacie grupy, z którą możecie kontynuować swoją pasję? Jeśli tak, w imieniu organizatorów zapraszamy Was bardzo serdecznie na nabory zimowe do ZPiT PW!

Czytaj więcej...

Stypendium Rektora

Stypendium Rektora dla najlepszych studentów za wyniki w nauce – semestr letni 2016/2017.
Wnioski należy składać w okresie 20.02. – 03.03 br. w Dziekanacie (pok. 136). Przed złożeniem wniosku należy potwierdzić średnią ocen u opiekunki w dziekanacie. Średnia ocen powinna być policzona z dwóch ostatnich semestrów.

Konkurs „Innovative geospatial open-data app”

Zapraszamy studentów do udziału w konkursie pod nazwą „Innovative geospatial open-data app” w ramach europejskiego projektu ENERGIC OD (European NEtwork for Redistributing Geospatial Information to user Communities - Open Data). Z zasadami konkursu można zapoznać się na stronie internetowej: http://www.energic-od.eu/contest. Dla zwycięskiej trójki przewidziane zostały nagrody pieniężne.

Konkurs trwa do 28 lutego 2017 r.

Copyright 2013 (C) Wydział Inżynierii Środowiska, Politechnika Warszawska
Free Joomla Theme by Hostgator