Elektroniczna ankietyzacja zajęć

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankietyzacji zajęć dydaktycznych prowadzonych na 2, 4, 6 i 8 semestrze studiów stacjonarnych i niestacjonarnych pierwszego stopnia oraz na 2 i 4 semestrze studiów stacjonarnych i niestacjonarnych drugiego stopnia.

Ankieta będzie dostępna w systemie od dnia 22 maja 2017 od godziny 18, do dnia 18 czerwca 2017 do godziny 23:59.

Dostęp do ankiet jest możliwy tylko w systemie USOSweb - https://usosweb.usos.pw.edu.pl.

Czytaj więcej...

Spotkanie z Pracodawcą

Zapraszamy Studentów Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska do udziału w wydarzeniu z cyklu "Spotkania z Pracodawcą": "Eiffage "BIM w praktyce”.  Spotkanie odbędzie się 12 maja na Wydziale Inżynierii Lądowej w sali 121 w godz.12-14.

Strona: https://bk.pw.edu.pl/events/details/6065

FB: https://www.facebook.com/events/201437817032216/

Staż i praktyki w Veolii

Veolia, firma ciepłownicza z Warszawy, proponuje naszym studentom:
- płatne praktyki dla 2 – 3 studentów
oraz
- płatny staż (ok. 6 miesięcy) połączony z możliwością wykonania na zamówienie Veolii pracy dyplomowej.

Kontakt do pełnomocnika Prezesa Veolii: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Konferencja naukowa Budynek0

W dniach 30-31.03.2017 miała miejsce pierwsza studencka konferencja naukowa Budynek0 organizowana wspólnie przez Koło Naukowe Inżynierii Materiałów Budowlanych, Koło Naukowe Budownictwa Ogólnego oraz Koło Naukowe Zrównoważonych Systemów Budowlanych działających przy Wydziale Inżynierii Lądowej oraz Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej. Konferencje otworzyli Prof. Andrzej Garbacz, Dziekan Wydziału Inżynierii Lądowej oraz dr inż. Apoloniusz Kodura, Prodziekan Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska.

Czytaj więcej...

Stypendium im. Adama i Haliny Stępkowskich

Zarząd Fundacji Politechniki Warszawskiej utworzył Fundusz Stypendialny im. Adam i Haliny Stępkowskich, którego celem jest wyróżnienie najzdolniejszych i najaktywniejszych studentów Politechniki Warszawskiej.

Stypendium jest dedykowane studentom ostatniego roku studiów inżynierskich i ostatniego roku studiów magisterskich. Kapituła Funduszu wyłoni trzech stypendystów. W roku akademickim 2016/2017 wysokość stypendium wynosi 20 000 zł.

Czytaj więcej...

Copyright 2013 (C) Wydział Inżynierii Środowiska, Politechnika Warszawska
Free Joomla Theme by Hostgator