Konkurs na granty

Rada Naukowa Dyscypliny Inżynieria Środowiska Górnictwo i Energetyka (IŚGiE) PW podjęła uchwałę w sprawie ogłoszenia konkursu dla pracowników PW, którzy zadeklarowali dyscyplinę IŚGiE. Jest to konkurs na granty które mogą być wykorzystane w szczególności na dofinansowanie publikacji wyników badań w renomowanym wydawnictwie lub czasopiśmie (koszty publikacji i wynagrodzenia). Szczegóły w Regulaminie.

Czytaj więcej...

Nagrody i wyróżnienia dla studentów i doktorantów Politechniki Warszawskiej

Na podstawie zarządzenia nr 91/2019, w sprawie Regulaminu przyznawania nagród i wyróżnień studentom i doktorantom Politechniki Warszawskiej JM Rektor ogłosił decyzją nr 21/2020 z dnia 28 stycznia 2020, nabór wniosków o przyznanie nagród i wyróżnień. Wnioski należy składać w terminie od dnia 28 stycznia 2020 r. do dnia 7 lutego 2020 r.

Ofiary zbrodni katyńskiej - konferencja naukowa w PW

„Ofiary zbrodni katyńskiej - studenci, absolwenci i wykładowcy Politechniki Warszawskiej” - to tytuł interdyscyplinarnej konferencji naukowej, która odbędzie się 9 grudnia 2019 r. w godz. 10.00-14.00 w Małej Auli Gmachu Głównego PW. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa czasowa oraz wernisaż fotografii.

Czytaj więcej...

Forum Inżynierów Przyszłości

W dniach 12-15 marca 2020 we Wrocławiu odbędzie się Konferencja organizowana przez Wrocławską Radę Federacji Stowarzyszeń Naukwo-Technicznych. Bliższe informacje zawarte są w komunikacie. Zapraszamy Pracowników, Doktorantów i Studentów do zainteresowania się wydarzeniem i uczestnictwem.

Młodzi Innowacyjni dla PGNiG

Zapraszamy do zapoznania się z konkursem "Młodzi Innowacyjni dla PGNiG".

Zaproszenie

Plakat

Regulamin

Formularz

Copyright 2013 (C) Wydział Inżynierii Środowiska, Politechnika Warszawska
Free Joomla Theme by Hostgator